Civilinės aviacijos administracija - Kokiais atvejais yra taikomas

Į pradžią El.paštas Sitemap
Print
English

Civilinės aviacijos administracija

Rodūnios kelias 2, LT-02188 Vilnius
Įmonės kodas 288771670
Tel. (5) 2739038; faks. (5) 2739248
El. paštas caa@caa.lt
VEIKLOS SRITYS

PASLAUGOS
LIETUVOS CIVILINĖ AVIACIJA
AVARIJOS IR INCIDENTAI

  Kokiais atvejais yra taikomas

Kokiais atvejais yra taikomas Reglamentas (EB) Nr. 261/2004?  

Reglamentas gina visų keleivių, nepriklausomai nuo jų turimos pilietybės, teises kai skrendama iš bet kurio Europos Bendrijos teritorijoje esančio oro uosto bei kai skrydį iš oro uosto, esančio už Europos Bendrijos ribų, į Bendrijoje esantį oro uostą atlieka Bendrijoje licencijuotas oro vežėjas (su sąlyga, kad keleivis negavo lengvatų, kompensacijos ar jam nebuvo suteikta pagalba trečiojoje šalyje).

Reglamentas yra taikomas tiek vykdant reguliarius, tiek užsakomuosius skrydžius su sąlyga, kad keleivis turi patvirtintą atitinkamo skrydžio rezervavimą ir atvyksta registruotis laiku, t.y. oro vežėjo, turizmo kelionių organizatoriaus arba įgaliotojo asmens nurodytu laiku; arba, jei laikas nenurodytas, ne vėliau kaip likus 45 minutėms iki paskelbto išvykimo laiko.

Reglamentas netaikomas keleiviams, keliaujantiems nemokamai arba taikant mažesnį tarifą, kuriuo tiesiogiai ar netiesiogiai negali pasinaudoti visuomenė. Tačiau Reglamentas taikomas keleiviams, turintiems bilietus, išduotus pagal keleivių lojalumo programą arba kitą oro vežėjo ar turizmo kelionių organizatoriaus komercinę programą.

Paskutinis atnaujinimas: 2008-10-14 13:36:26
 
INFORMACIJA KELEIVIAMS
AVIACIJOS BENDRUOMENEI
© CAA. Visos teises saugomos. Sprendimas Idamas, Naudojama Smartweb.